Patenty so značkou «termistorů»

Měřící tubus k zařízení pro měření odporu termistorů

Načítavanie...

Číslo patentu: 245917

Dátum: 01.07.1988

Autor: Žukova Galina Michajlovna

MPK: G01R 27/02, G01K 15/00

Značky: termistorů, tubus, odporu, měření, zařízení, měřicí

Text:

...měřeného termistoru,konstrukcí a výrobou měřícího tubueu a nemůže být ovlivněna montáží. Výměna měřícího tubueu vzhledem k uvedeným skutečnostem není časové náročná.Na přiloženěn výlet-eau je znázornšn příklad konstrukčního provedení nčřícího tubusu.lläřící tubus podle tohoto vynálezu skládá z tělesa l zhotovenőho z izo 1 antu. V tělese 1 jsou ho í upevšovací otvor 5 a spodní upevňovací otvor 2, které slouží k upevnění tubusu k nčřící hlavč...

Způsob měření odporu termistorů

Načítavanie...

Číslo patentu: 221465

Dátum: 15.02.1986

Autor: Ramert Bohumil

Značky: měření, odporu, způsob, termistorů

Zhrnutie / Anotácia:

Vynález řeší způsob měření odporu termistorů v lázních termostatických kapalin, s výhodnými tepelnými vlastnostmi, bez přímého kontaktu kapaliny s termistory. Podstatou vynálezu je, že termistory jsou uloženy do pouzder po vytlačení vzduchů temperovány v lázni a měřeny za současné kontroly teploměrem.

Způsob výroby miniaturních termistorů

Načítavanie...

Číslo patentu: 225943

Dátum: 01.07.1985

Autori: Sobota Jiří, Hanáček Antonín, Mynář Jaroslav

Značky: termistorů, výroby, způsob, miniaturních

Zhrnutie / Anotácia:

Způsob výroby miniaturních termistorů, se zvýšenou časovou stálostí elektrických parametrů použitelných i do vyšších teplot, postupy práškové metalurgie, vyznačení tím, že do objemově plněné směsi jsou umístěny vývody termistoru, načež se směs slisuje a spolu se zalisovanými vývody slinuje.